پتو افرا - پتو چهار فصل Afra [✔موجود در تمامی رنگ و سایز ها]

تنوع رنگ پتو افرا

پتوافرا ، بدون شک بیشترین تنوع رنگی موجود در بازار ایران را به خود اختصاص داده که موجب علاقه فراوان ایرانیان به این پتو شده. طراحی دکوراسیون و رنگ بندی خانه یکی از مواردی است که بانوان ایرانی در آن سلیقه و هنر خود را به رخ می‌کشند ، از این روی پتو افرا با 15 رنگ مختلف و ظاهری شکیل دست بانوان را برای انتخاب و استفاده به عنوان رو تختی و پتو خانه ، باز گذاشته است تا به راحتی هنر خود را پیاده سازی کنند. همچین به علت امکان شست و شوی راحت پتو و ثبات رنگی بالا، پتو افرا همیشه ظاهری نو و به زیبایی روز اول را دارد ، که موجب می‌شود با استفاده از آن به عنوان رو تختی همواره اتاق خواب ظاهری شکیل و جذاب خواهد داشت.

تنوع اندازه پتو افرا

پتو افرا در پنج رده بندی و هفت سایز مختلف موجود می‌باشد که آن را برای هر فردی با هر سن و اندازه ای مناسب می‌سازد. انواع پتو افرا به شرح زیر است:

پتو دو نفره افرا (پتو بزرگ Four Season افرا) که در 2 سری سایز موجود است:

  • پتو دو نفره افرا سایز 240 در 200 سانتی متر
  • پتو دو نفره افرا سایز 220 در 180 سانتی متر

پتو تک نفره افرا (پتو متوسط Four Season افرا) که در 3 سری سایز موجود است:

  • پتو تک نفره افرا سایز 220 در 160 سانتی متر
  • پتو یک نفره افرا سایز 200 در 160 سانتی متر
  • پتو تک نفره افرا سایز 180 در 140 سانتی متر

پتو نوزاد و کودک افرا (پتو کوچک Four Season افرا) در 2 سری سایز موجود است:

  • پتو کودک افرا سایز 130 در 100 سانتی متر
  • پتو نوزاد افرا سایز 110 در 80 سانتی متر

وزن این پتو متغیر است اما در عین سبکی ، گرمای دلپذیری را جهت خوابی راحت فراهم می‌کند. همچنین به علت وزن سبکش می توان پتو چهار فصل افرا را در مسافرت ها به همراه برد.

کیفیت پتوافرا

پتوافرا چهار فصل با بافت 100% پلی‌استر از الیاف ماکرو فایبر ساخته شده که لطافتی دوست داشتنی و زیبایی خیره کننده ای را به پتو بخشیده. این الیاف ضد آلرژی و ضد حساسیت می‌باشند که با خیال راحت برای همه سنین و همه افراد قابل استفاده است. همچنین کیفیت بالای ساخت پتو از پرز گیری و از دست دادن ظاهر شکیل در طول زمان جلوگیری می‌کند. تراکم تار و پود پتوافرا موجب عرق نکردن زیر آن می شود. این ویژگی به خاطر قابلیت عبور رطوبت از این پتو است. در صورتی که به هیچ عنوان باران، سرما و باد از آن ها عبور نمی کند. پتو چهار فصل افرا قابل شست و شو با دست و یا با ماشین لباس شویی در دمای 30 درجه می‌باشد و به هیچ عنوان آب رفتگی و یا رنگ رفتگی در طول زمان نخواهد داشت.

خرید پتو افرا با بهترین قیمت

فروشگاه اینترنتی سپندآسا مدت ها است که جزو فروشندگان پتو افرا Four Season می‌باشد و به دلیل سابقه همکاری بلند مدت، قیمت سپندآسا چه در فروش عمده و چه در فروش خرد همیشه رقابتی ترین قیمت بازار بوده حتی از فروشگاه اصلی افراهوم. شما با خیال راحت می‌توانید پتو افرا مدل چهار فصل را از سپندآسا تهیه بفرمایید تا از امکان تضمین قیمت و گارانتی هفت روزه پس گیری بی‌قید و شرط پس از فروش آن برخوردار شوید.