روفرشی

یکی از دغدغه‌های داشتن فرش‌های دستبافت یا ماشینی کثیف شدن آنها است. روفرشی تا حد قابل قبولی توانسته این مشکل را برای خانم‌های خانه‌دار برطرف کند. روفرشی‌ های متنوع و زیادی وجود دارند که با توجه به طرح‌های مختلف آن دست شما برای انتخاب انواع آنها باز است.

قیمت روفرشی: 

باتوجه به اندازه، رنگبندی و نوع پارچه روفرشی ها، ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشد. ما در سایت سپندآسا انواع روفرشی ها با برندها متفاوت رو سعی کردیم که برای شما موجود کنیم تا بتوانید با توجه به تنوع موجود انتخابی راحت داشته باشید.

انواع روفرشی‌ها:

روفرشی کشدار:

این نوع روفرشی معمولا بخاطر جنسی با کیفیتی که دارند گران هستند، یکی از مزایای مهم آنها لیز نخوردنشان روی سرامیک است که همین مورد باعث شده جزو روفرشی‌های پرطرفدار بازار باشند.

           مشخصات، قیمت و خرید روفرشی مدل کشدار افرا | دیجی‌کالا

روفرشی مخمل: 

بیشتر روفرشی‌هایی که در بازار هستند معمولا از این جنس ساخته شده‌اند، جنس این روفرشی‌ها از ترکیب نخ مخمل و نخ معمولی است. 

                                                        روفرشی مخمل دورکش کد 2050  

روفرشی دستبافت:

این نوع از روفرشی‌ها دارای زیبایی خاصی هستند و با توجه به دستبافت بودن آنها قیمت زیادی دارند. اما اگر به دنبال روفرشی خاص و زیبا هستید روفرشی‌های دستبافت انتخاب خوبی برای شما میباشد.

          مشخصات، قیمت و خرید روفرشی مدل خوب بافت مجید یزد کد 05 | دیجی‌کالا

روفرشی ابریشم:

یکی از ویژگی های این نوع روفرشی نازک بودن آن است که باعث میشود شما راحت‌تر این روفرشی را شستشو دهید، تنها ایراد این نوع روفرشی لیز خوردن آن روی سرامیک به دلیل کم وزن بودنش است.

روفرشی ابریشمی درجه یک - کیاپوش

برند روفرشی های موجود در سپندآسا:

-روفرشی مدل زرین یزد

- روفرشی مدل نادر

-روفرشی مدل عشایر

-روفرشی مدل میلاد زرین یزد

-روفرشی مدل تابان

تفاوت این برندها در چیست؟

در این بخش ما تفاوت برندهای موجود روفرشی را باهم بررسی خواهیم کرد تا انتخاب محصول را برای شما راحت‌تر کنیم:

روفرشی مدل نادر:

این روفرشی یکی از پرفروش‌ترین روفرشی‌های سایت سپندآسا است که رضایت صد درصدی تمام مشتریان را باخودش همراه کرده. این محصول برای کسانی که به دنبال روفرشی خوش نقش با قیمت مناسب هستند انتخاب خوبی میتواند باشد.

روفرشی تابان هالی دی: 

 این روفرشی یکی از بادوام‌ترین روفرشی های بازار و سایت سپندآسا هست، شما میتوانید با خرید این روفرشی از آن به مدت زیادی استفاده کنید. اگر به دنبال محصولی با کیفیت با طول عمر بالا هستید میتوانید با خیال راحت این روفرشی را انتخاب کنید.

روفرشی مدل زرین یزد:

اگر به دنبال روفرشی هستید که نقش و نگارهایزیبا و خیره کننده‌ای داشته باشد بهترین روفرشی موجود باغ گل زرین یزد هست. این روفرشی با توجه به زیبایی که دارد میتواند که بهترین انتخاب برای کسانی باشد که به دنبال زیبایی دکوراسیون خانه خود هستند.

روفرشی مدل عشایری: 

روفرشی‌ مدل عشایر جزو روفرشی های به صرفه و با دوام موجود در بازار است. اگر به دنبال محصولی هستید که هم نیاز شما را رفع کند و هم قیمت مناسبی داشته باشد ما به شما این رو فرشی رو پیشنهاد میکنیم.

دسته‌بندی